Realizace kamenných staveb a kamenné dlažby, realizace kamenných obkladů pro okolí Uherský Brod, Zlín, Luhačovice

Realizace kamenných staveb a kamenné dlažby se provádí různými způsoby. Kamenné stavby, jako jsou např. zdi a zídky, se dají udělat buď jako suché zídky, přizdívky ke stávajícím zdím, nebo jako klasické kamenné zdi. Suché zídky se prokládají zeminou, nebo drceným kamenivem a poté se dají osázet květinami. Pro stavbu zídek se využívá zejména pískovec či rula. Kamenná zeď se pak zpevňuje pomocí betonu či lepidla. Kamenné dlažby jsou také velice častým jevem. Provádí se buď v interiéru nebo v exteriéru. Při realizaci se využívá opět zpevňovacího materiálu, jako je beton, speciální lepidla, písek či zemina.

Realizaci kamenných staveb a kamenné dlažby Vám pomůžeme vytvořit. Poradíme nejvhodnější materiál a vytvoříme Vám originální projekt podle Vašeho přání.

Dlažba z pískovce hnědožlutého

Dlažba z pískovce hnědožlutého

Obklad z vápence

Obklad z vápence

Realizace kamenných obkladů  - Zlín, Luhačovice

Kamenné obklady jsou dnes velice oblíbené, protože kámen vypadá přírodně a zapadá do okolí. Výhodou kamenných zdí a stěn je jejich vysoká estetičnost a odolnost. Realizují se kamenné obklady např. v koupelnách, saunách, barech, krbech atd. Nejčastěji se kameny lepí, nebo přizdívají.

Realizace kamenných obkladů je vcelku náročná na čas. Proto Vám rádi vytvoříme projekt na míru a navíc ho i zrealizujeme.