Prodej obkladových kamenů, přírodní kameny na prodej, velkoobchod kamenů

Chystáte se udělat si svůj obývací pokoj útulný tím, že uděláte kamenné obklady? Nevíte jaký druh kamene zvolit? Přijďte k nám. Nabízíme prodej obkladových kamenů z vysoce kvalitního materiálu. Skladem máme na výběr z kamenů, jako je: rula modrá, žlutá a šedá a také rula jednostranný řez, která je hojně využívána. Dále najdete v našem sortimentu pískovec hnědožlutý. Z krásně vzhledných kamenů si můžete vybrat kvarcit indický, hnědý, zlatý či stříbrný nebo také metakvarcit. Samostatnou kapitolu tvoří štípaný mramor, který působí velmi luxusním dojmem například u bazénů. Dále lze použít jako obklad vápenec nebo krásně vypadající břidlici zelenou, která má spíše temně zelenou barvu a hodí se především do interiéru.

Obklad z kvarcitu indického

Obklad z kvarcitu indického

Obklady z metakvarcitu

Obklady z metakvarcitu

Přírodní kameny na prodej

I dekorační přírodní kameny na prodej u nás najdete. Dekorační kameny se hodí prakticky kamkoliv – do exteriéru či interiéru. V současnosti nabízíme krásné bílé valouny či dekorativní vápenec, který Vám vylepší Vaši zahradu.

Velkoobchod

Jsme také velkoobchod nabízející kámen všech výše uvedených druhů. Pro bližší informace o velkoobchodních cenách nás prosím kontaktujte.