Nášlapné kameny a kamenný chodník, kamenné šlapáky

Nedílnou součástí zahrady jsou cestičky jak k záhonům, tak např. k domu. Cestičky a kamenné chodníky je možné vytvořit s různým materiálem a jeden z nejlepších je kámen. Největší výhodou kamene je odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Dále má tento materiál také vysokou životnost a navíc se dá kombinovat i s jiným materiálem.

Kamenné cestičky jsou dnes velice oblíbené. Výhodou např. nášlapných kamenů je přírodní vzhled. Zahrada pak vypadá úhledněji. Jeden z kamenů, který Vám nabízíme, je pískovec. Pískovec Vám zaručí výbornou kvalitu a je vhodný také na oblíbené kamenné šlapáky. Jestliže si zvolíte pískovec, oceníte i to, že jej již nemusíte upravovat. Navíc si můžete u nás vybrat z barev, jako je pískovec červený či pískovec hnědo-žlutý.

Kamenný chodník z ruly šedé

Kamenný chodník z ruly šedé

Kamenný chodník z červeného pískovce

Kamenný chodník z červeného pískovce

Ostatní materiál na kamenné chodníky

Dalším velice vhodným materiálem např. na kamenný chodník je rula. Rula je velice oblíbená. I tu Vám nabízíme. Rula je určitě vhodnější na více vytěžovaná místa, jako je kamenný chodník či vjezd do garáže a lze jej navíc položit i k bazénu.

Můžeme Vám poskytnout kvalitní materiál jako je rula či pískovec, který je vhodný právě na kamenný chodník, nášlapné kameny či kamenné šlapáky.