Kamenná zídka, stavba kamenných zdí, suché zídky

Kamenná zídka je velice oblíbená hlavně u zahrádkářů. Zídka totiž vytváří přírodní vzhled, a tudíž se do zahrádky více hodí, než např. betonová zeď. Kamenná zídka se dělá především tam, kde je nerovný terén a její výhodou je snadné pořízení právě materiálu na danou zídku. Navíc lze po postavení zaplnit zídku rostlinkami, které vytvářejí ještě lepší vzhled. Nabízíme Vám potřebný materiál.

Stavba kamenných zdí

Stavba kamenných zdí je možná buď s odbornou pomocí, nebo bez ní. Každopádně odborná pomoc zajistí delší životnost. Pro stavbu kamenných zdí se nejčastěji využívá pískovec a rula. Rula je vhodná nejen na kamenné zdi, ale také na přizdívání a na suché zídky. Nejvhodnější je rula žlutá. A právě rulu žlutou Vám můžeme nabídnout.

Kamenná zídka z pískovceKamenná zídka z pískovce
Kamenná zídka z pískovce

Suché zídky

Suché zídky vynikají svou jednoduchostí při její stavbě. Nepoužívá se totiž beton, jako u kamenných zdí, ale pouze kameny. Na suchou zídku se nejčastěji používá oblíbená rula. Dále se na suché zídky využívá i pískovec. Suché zídky i kamenné zdi udělají zahradu a terasy krásnější. Veškerý materiál na kamenné zídky a suché zdi Vám dodáme. A nejen to. Pomůžeme Vám vytvořit projekt pro Vaši zídku a navíc ji i zrealizujeme.

Suchá zídka
Suchá zídka